tel.: 691 878 966

O nas

DoktorPC – pogotowie komputerowe Warszawa powstało z myślą o klientach, którzy muszą stawić czoła  dynamicznemu rozwojowi sprzętu komputerowego. W obecnych czasach praktycznie w każdym domu jest dostępny komputer, tym bardziej trudno sobie bez niego wyobrazić funkcjonowanie firmy. Korzystając z Internetu dokonujemy opłat, komunikujemy się z innymi osobami, zarabiamy, zdobywamy wiedzę czy spędzamy wolny czas. Nasza pomoc komputerowa z siedzibą w Warszawie pomaga w pełni wykorzystać możliwości komputera w pracy, nauce i zabawie, chroniąc naszych klientów przed zagrożeniami, które niesie ze sobą poruszanie się w sieci internetowej.

Podstawą skutecznej naprawy komputera jest precyzyjne rozpoznanie przyczyny problemu. Jesteśmy dumni, że możemy zagwarantować trafność diagnozy, dzięki bogatemu doświadczeniu naszego pogotowia komputerowego. Pozwala to obniżyć Państwa koszty, jak i skrócić czas potrzebny na naprawę. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem i oprogramowaniem, umożliwiającymi nam szybkie rozpoczęcie pracy i większą jej skuteczność. Ciągle powiększające się grono zadowolonych klientów jest najlepszą rekomendacją naszej firmy.

Priorytetem firmy DoktorPC – naprawa komputerów Warszawa jest bezpieczeństwo Państwa danych i podzespołów komputerowych. W naszej długoletniej historii nigdy żaden klient nie utracił swoich danych. Bezpieczeństwo sprzętu gwarantujemy dzięki zachowaniu wypracowanych przez nas wysokich standardów, dzięki sprawdzonym procedurom serwisowym i backup-owi danych.

Ze względu na bezpieczeństwo i poufność danych, serwisujemy komputery na miejscu u zleceniodawcy, w domu lub w firmie. Nasi klienci mają wgląd w to, co dzieje się z ich sprzętem i jakie operacje przeprowadzane są na ich dyskach z danymi. Takie rozwiązanie pozwala także zaoszczędzić czas – nie tracicie go Państwo na stanie w korkach, nie ma konieczności odłączania, a później podłączania całego okablowania, a sama naprawa trwa krócej.

Tworzymy fachowy zespół informatyków, którzy w sposób jasny i przystępny odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania oraz cierpliwie wprowadzą w tajniki obsługi komputera. Rozumiemy potrzeby i obawy naszych klientów i potrafimy dostosować się do nich. Zapraszamy do współpracy z firmą DoktorPC – pogotowie komputerowe Warszawa!

DoktorPC – naprawa komputerów Warszawa działa w obrębie miasta Warszawy i jego okolic. Mokotów, Ursynów, Śródmieście, Wola, Włochy, Ursus, Ochota, Kabaty, Wilanów to dzielnice, do których dotrzemy najszybciej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty również mieszkańców miejscowości: Konstancin, Józefosław, Piaseczno, Stara Iwiczna. Ponadto obsługujemy klientów z innych rejonów, jak: Żoliborz, Bemowo, Białołęka, Bielany, Rembertów, Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Tarchomin, Targówek, Wesoła.

Copyright (C) DoktorPC.warszawa.pl
Realizacja: Estymo